WDROŻENIA E-COMMERCE

Szukasz dobrego zespołu do stworzenia i uruchomienia sklepu internetowego? Skorzystaj z pomocy naszego interdyscyplinarnego teamu specjalistów: projektantów UX, programistów, grafików, marketerów.

Dowiedz się więcej

STRATEGIE ONLINE

Chcesz aby Twój sklep internetowy powodował również wzrost sprzedaży w sklepach tradycyjnych? Zastanawiasz się jak spowodować aby sprzedaż w Twoim sklepie wyłącznie internetowym szybko rosła?

Dowiedz się więcej

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Potrzebujesz wsparcia w ramach prowadzonych działań e-commerce? Oferujemy pomoc w dowolnym zakresie. Wesprzemy Cię we wszystkich bieżących działaniach lub przy wybranych projektach.

Dowiedz się więcej

Analizy Due Diligence

Planujesz zainwestować w biznes internetowy? Nasz audyt pozwoli Ci ocenić jego wartość i oszacować ryzyka związane z inwestycją. Dzięki zawartej w raporcie analizie i wnioskom, podejmiesz właściwą decyzję.

Dowiedz się więcej

BADANIA I OPTYMALIZACJA

Szukasz sposobów by zwiększyć sprzedaż poprzez stronę internetową? Powiemy Ci co należy zoptymalizować w pierwszej kolejności. Oferujemy kompleksowe wsparcie w optymalizacji konwersji.

Dowiedz się więcej

REKRUTACJA SPECJALISTÓW IT Z UKRAINY

Masz problem ze znalezieniem doświadczonych programistów w kraju? Mamy na to rozwiązanie – oferujemy dostęp do wykwalifikowanych, doświadczonych programistów i specjalistów IT z Ukrainy.

Dowiedz się więcej

PARTNERZY O NAS

 • ”Otrzymaliśmy wiele wskazówek, które są bardzo cennym materiałem do dalszej optymalizacji sprzedaży w całej organizacji.”

  - Marek Czupryna – Prezes Zarządu Komex S.A. (sklep 5.10.15.), -

 • ”Badanie komercyjnego Due Diligence przeprowadzone przez Zolago Group było przeprowadzone profesjonalnie z naciskiem na kluczowe obszary działalności spółki. Raport obejmował informacje i analizy niezbędne do podjęcia przemyślanej decyzji inwestycyjnej. Wiedza ekspercka zespołu Zolago z zakresu e-commerce pozwoliła zespołowi PEM na efektywne zaadresowanie najważniejszych ryzyk i ocenę potencjału spółki.”

  - Maciej Kowalski – Investment Partner Private Equity Managers S.A., -

 • ”Była to nasza pierwsza duża kampania w internecie, ale udało nam się nie tylko przeprowadzić ją efektywnie ale i wyciągnąć wiele wniosków na przyszłość.”

  - Karol Gajdamowicz, Dyrektor Marketingu, ESOTIQ & Henderson S.A., -

 • ”Audyt wskazał największe problemy funkcjonalne naszego sklepu, poszerzył wiedzę z zakresu usability, a wszystkie uwagi były uzupełnione o konkretne rekomendacje.”

  - Jakub Zieliński, Właściciel GodsToys.pl, -

 • ”Jesteśmy wymagającym klientem, więc do współpracy wybraliśmy ludzi z doświadczeniem i praktyczną, a nie tylko teoretyczną wiedzą o e-commerce.”

  - Piotr Zemło, E-commerce Director, Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o., -

 • Mediamarkt Logo
 • Saturn Logo
 • Esotiq Logo

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy o tym jak możemy pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
This site is protected by Comment SPAM Wiper.