MODAGO – Internetowa Galeria Handlowa z modą

Konsolidacja e-sklepów i dominacja rynku przez dużych internetowych sprzedawców multibrandowych jest rzeczą nieuniknioną – to światowy trend, obserwowany od lat.  Jej efektem jest rosnąca popularność dużych platform sprzedażowych i  sklepów wielobrandowych takich jak Zalando. Trudno z nimi konkurować o Klienta, jednocześnie nie są to optymalne strategicznie kanały sprzedaży dla producentów i dystrybutorów.

My oferujemy model alternatywny do sklepów multibrandowych posiadający wiele przewag konkurencyjnych w stosunku do tego modelu:

  • Modago to Galeria Handlowa, w której możesz otworzyć swój sklep, wśród innych topowych marek, pozyskasz nowych klientów i zbudujesz szybko, niskim kosztem dodatkową sprzedaż.
  • Modago to dodatkowy kanał sprzedaży dla marki będący uzupełnieniem własnego sklepu online, pozwalający docierać do nowych, nie związanych silnie z marką Klientów, a szukających produktów wg swoich gustów i potrzeb.
  • W Modago masz pełną kontrolę nad szerokością oferty, polityką cenową, działaniami promocyjnymi, wyprzedażami i wizerunkiem marki.
  • Twój sklep w Galerii Handlowej Modago pozwoli Ci dotrzeć bezpośrednio do nowych Klientów, w sposób zgodny ze strategią Twojej firmy i zbudować zasięg dużo wyższy niż poprzez własny sklep online.
  • To biznes tworzony przez zespół budujący przez ponad 10 lat sklep Agito.pl – jednego z liderów polskiego e-commerce. Masz więc pewność, że projekt realizowany jest na najwyższym poziomie, przez doświadczonych specjalistów.

Kogo zapraszamy do naszej galerii:

  • Topowe marki, prowadzące aktualnie sprzedaż w tradycyjnych Galeriach Handlowych.
  • Dystrybutorów i wyłącznych przedstawicieli znanych, światowych marek.
  • Marki, które nie sprzedają aktualnie w Polsce, ale chciałyby efektywnie docierać do polskich odbiorców.

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE!

Zapraszamy do kontaktu producentów i oficjalnych dystrybutorów topowych marek branży modowej.
Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub skontaktuj się ze Tomaszem Sypułą przez LinkedIn:

View Tomasz Sypuła's profile on LinkedIn

 

This site is protected by Comment SPAM Wiper.